images

۳۰ آبان ۱۳۹۶

نرم‌افزار فروش مویرگی – نرم‌افزار پخش مویرگی یکپارچه

برای مدیریت یکپارچه فروش مویرگی تحقیقات نشان می‌دهد که شما نیاز به یک سیستم یکپارچه به نام نرم‌افزار پخش مویرگی خواهید داشت تا بتوانید به راحتی فروش محصولات تولیدی خود را از طریق فروش گرم به مشتریان خود برسانید.

بکارگیری روش‌های کاربردی برای کسب و کار از جمله استفاده از انواع نرم‌افزار مدیریتی به صورت یکپارچه ، نشان‌دهنده دوراندیشی مدیر موفق یک سازمان است. لذا با توجه به اهمیت موضوع مدیریت بازاریابی و سیستم فروش مویرگی محصولات در این مقاله سعی شده است تا ضمن معرفی راهکارهای فروش مویرگی، عواملی که در خرید یک نرم‌افزار پخش مویرگی مناسب دخیل هستند و همچنین ویژگی‌ها و امکانات برنامه فروش بیان شود.

نرم‌افزار حسابداری فروش یکپارچه چیست؟
شما برای مدیریت کالاهای فروش رفته یا می‌توانید از روش‌های سنتی استفاده کنید که کسب و کار شما محکوم به شکست خواهد شد و یا از روش‌های مدرن همچون نرم‌افزار‌های مدیریت فروش و نرم‌افزار پخش مویرگی استفاده نمائید، نرم‌افزار پخش مویرگی برای مدیریت فروش شما و تحلیل عملکرد بازاریاب‌ها و مشتریانتان به صورت سیستمی و آنلاین استفاده می‌شود.
یکی از واحدهایی که شرکت‌های دوراندیش تولیدی برای بهتر دیده شدن و گسترش مصرف تولیدات خود ایجاد می‌کنند واحد پخش مویرگی است که از نرم‌افزار پخش مویرگی استفاده می‌کنند، بسیاری از شرکت‌هایی که به صورت سنتی از شرکت‌های پخش مانند پخش عقاب یا پخش بهمن و شرکت‌های پخش مواد غذایی و سلولزی کوچک و بزرگ دیگر انجام می‌دهند عدم تمرکز کافی بر روی پخش مویرگی است و دلیل عمده آن عدم استفاده از یک نرم‌افزار پخش مویرگی یکپارچه است، چرا شما که برای تولیدات خود زحمت بسیاری کشیده‌اید نمی‌خواهید کار پخش مویرگی را برعهده یک نرم‌افزار فروش مویرگی بگذارید؟ و تمامی مراحل کسب و کار خود را برای نظارت یکپارچه تولیدات خود از ابتدای کار تا انتهای کار که رسیدن به دست مصرف کننده نهایی است کنترل کنید و از این کار لذت ببرید؟
 
ویژگی‌های نرم‌افزار پخش مویرگی یکپارچه
اگر شما برای کنترل فرایند پخش و فروش مویرگی محصولات خود آماده شدید نیاز به یک نرم‌افزار پخش مویرگی دارید که ویژگی‌های نامحدودی داشته باشد تا بتوانید به راحتی و با سرعت بالایی فروش مویرگی خود را گسترش دهید و حتی بتوانید کالاهای شرکت‌های کوچک را هم برای آنها توزیع نمائید. ویژگی‌های نرم‌افزار پخش مویرگی به صورت زیر بیان می‌شود:

- قابلیت پشتیبانی از قوانین مالیات
- تعریف فروشگاه‌های مختلف فروش محصول
- معرفی مشتریان همراه با مشخصات کامل آنها
- تعریف توزیع کنندگان کالا و کانال‌های مختلف پخش مویرگی
- قابلیت تهیه پیش فاکتور و صدور آن
- قابلیت ارتباط با دستگاه‌های بارکد خوان
- معرفی تامین کنندگان محصول در نرم‌افزار فروش مویرگی
- دسته بندی مشتریان با توجه به ویژگی‌های خاص آنها
- قابلیت ارتباط با انواع مختلف نرم‌افزار فروش و حسابداری فروش
- قابلیت کنترل موجودی‌های سازمان با نرم‌افزار فروش مویرگی
- قابلیت کار با تبلت به صورت آنلاین و آفلاین در نرم‌افزار پخش مویرگی

 
نرم‌افزار پخش مویرگی چیست؟
برای شناخت بهتر نرم‌افزار فروش مویرگی از آشنایی با ویژگی‌های فروش مویرگی آغاز کردیم و از آنجا که رگ‌های بدن موجودات زنده وظیفه انتقال خون را انجام می‌دهند این سیستم نیز وظیفه رساندن محصول به تمام مشتریان در زمان و مکان مناسب را به عهده دارد. بنابراین اصطلاح فروش مویرگی از مویرگ‌های موجود در بدن موجودات زنده گرفته شده است و نیاز آن پیگیری سریع درخواست‌ها و باید روی توزیع کالا به صورت کاملا یکپارچه تمرکز کنید. این سامانه یکی از زیر سیستم‌های نرم‌افزار فروش یکپارچه محسوب می‌شود که در ادامه به برخی از ویژگی‌های آن اشاره می‌گردد.
 
نیازهای نرم‌افزار پخش مویرگی

- داشتن سیستم یکپارچه برای مدیریت کامل پخش مویرگی
- انعطاف بیشتر نرم‌افزار فروش مویرگی در بازار رقابتی
- توانایی نرم‌افزار پخش مویرگی در اطلاعات دقیق از تمام بازار
- ارتباط بهتر و موثرتر با مشتریان سازمان در نرم‌افزار پخش مویرگی
- هدف قرار دادن بخش‌های مورد نظر در بازار در نرم‌افزار فروش مویرگی